Навигационная цепочка

Osoite

Nurmeksen Vesi Oy Kauppatori 3, 2. krs 75500 Nurmes 050 471 3619
Aukiolo Toimisto avoinna ma-ke klo 9-15, torstaisin ja perjantaisin asiakaspalvelu palvelee puhelimitse klo 9-15

Päivystys

Päivystys Kiireelliset vesihuoltoon liittyvät asiat 24/7 040 104 5722

Nurmeksen Vesi Oy, yhteystiedot

Nurmeksen Vesi Oy

Niko Mahlavuori toimitusjohtaja 04010 41313 niko.mahlavuori(at)nurmeksenvesi.fi
Vesihuollon asiakaspalvelu Kauppatori 3, 2. krs 75500 Nurmes 05047 13619 heli.tolvanen(at)nurmeksenvesi.fi
Heli Tolvanen talouspäällikkö 05047 13619 heli.tolvanen(at)nurmeksenvesi.fi
Timo Pirinen vesihuoltomestari 04010 45665 timo.pirinen(at)nurmeksenvesi.fi
Jari Kuittinen laitosmies 05040 79765 jari.kuittinen(at)nurmeksenvesi.fi
Timo Heikkinen laitosmies 04010 45766 timo.heikkinen(at)nurmeksenvesi.fi
Pasi Pääkkönen laitosmies 05052 31823 pasi.paakkonen(at)nurmeksenvesi.fi
Pekka Kuokkanen laitosmies 04010 41311 pekka.kuokkanen(at)nurmeksenvesi.fi
Päivystysnumero 04010 45722